Panasonic ES-2113-P503

Cena produktu Panasonic ES-2113-P503 není známa.

 

Popis produktu Panasonic ES-2113-P503: výkyvná hlava, která kopíruje kontury obličeje * 2 nástavce - pro úpravu obočí, pro zastřižení chloupků v obličeji * 2 nástavce pro zastřižení délky obočí * napájení jednou alkalickou baterií AAA ... > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi
Datart.cz
Tyto recenze poskytl obchod Datart.cz.

PANASONIC ES2113P503 - hodnocení zákazníků

Míla
15.12.2011 - 11:15:00
  • S koupí tohoto výrobku jsem dlouho váhala. Nikdo s ním neměl žádné zkušenosti, což mě dost odrazovalo. V prodejní síti byl též velice málo dostupný. Nakonec jsem si výrobek koupila. Funfuje opravdu tak, jak popisuje výrobce, nemusíte se dát, že v očních partiích by jste se poranili. Je ale potřeba se s ním naučit pracovat, jak správně strojek držet. Mě to trvalo pouze dva dny. Tvarově je též velice hezký, příjemný do ruky a vzhledem k jeho velikosti si ho můžete vzít vždy úplně všude. Jako dárek pro ženu bych ho určitě doporučila. Kvalitní výrobek za dobrou cenu.
 
  • Naopak mi trochu vadí, že výrobek není klasický epilátor (vyloženě vám obočí i s kořínky nevytrhá) je třeba přeci jen někdy použít klasickou pinzetu. Taky pro ženy, které nocí brýle, je trochu obtížnější manipulace. Je to ale jen a pouze na zvyku.
Datart.cz Tato recenze byla poskytnuta obchodem Datart.cz.
Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (4)   Ne (4)
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi